Ozonový generátor 10000 mg/h (102 wattů)

2 990 Kč 2 471,10 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení

Ozonový generátor je vhodný pro učebny, kanceláře, interiéry aut, školní šatny, školky, domovy seniorů, pečovatelské služby, ordinace, ubytovací zařízení, v dopravě (autobusy, vozy taxislužby, letadla, vlaky), apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozonový generátor disponuje ozonovou silou 10 000 mg za hodinu a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Za pomoci ventilátoru je ozon  rovnoměrně rozprostřen v prostoru. Díky tomu mohou být ze vzduchu dokonce odstraněny i škodlivé spóry plísní, což je zdraví prospěšné a čímž se uleví alergikům.

Očekávaná doba čištění podle velikosti místnosti

  • 50 m3 za 8 minut
  • 100 m3 za 16 minut
  • 150 m3 za 24 minut
  • 200 m3 za 32 minut
  • 300 m3 za 48 minut
  • 375 m3 za 60 minut
  • 750 m3 za 120 minut

Zajímá Vás jak funguje ozón? Přečtěte si více o jeho účinku zde.

Generátor ozonu má tři různé režimy. V režimu Hold pracuje nepřetržitě. Ventilátor a ozónové destičky jsou v provozu a svítí kontrolka. Pokud je nastaven režim Timer (tedy časovač), bude přístroj pracovat po zvolenou dobu. Pro čištění vzduchu si při tom můžete vybrat dobu až do 120 minut. Po uplynutí nastavené doby se zařízení vypne. V režimu Off jsou všechny funkce vypnuty.

Vzduchový filtr na zadní straně zajišťuje, aby byl nasávaný vzduch účinně vyčištěn a zabraňuje vniknutí nečistot do vnitřku skříně. Filtr lze dle potřeby vyměňovat bez použití jakýchkoliv nástrojů a umýt pro další použití.

Díky výkonu 102 wattů je ozonový generátor energeticky úsporný a nákladově efektivní. Během pouhých 8 minut vyčistí značně velký prostor 50 m3. Vzhledem k tomu, že v dané místnosti by se ze zdravotních důvodů neměly během čištění nacházet žádné osoby, je součástí dodávky příslušná výstražná značka, která se zavěsí na kliku. Pro větší flexibilitu lze napájecí kabel vyměnit.

Kompaktní a lehké pouzdro je vyrobeno z práškově lakované oceli. Díky tomu je mimořádně odolné a můžete jej použít i v silně znečištěných prostorách bez toho, aniž by došlo k poškození. Samozřejmě je tento materiál odolný vůči ozonu, a proto je pro tento druh čištění vzduchu obzvlášť vhodný. Pro pohodlné přenášení je ozonový generátor vybaven rukojetí, gumové nožičky poskytují stabilitu na všech místech.

Součástí přístroje je keramická deska, která je spotřebním materiálem. Doporučená výměna po cca 6 měsících nebo 6 000 hod provozu. Nevztahuje na ni záruční doba přístroje.

Pozor!

Vyšší koncentrace ozonu lze aplikovat pouze bez současné přítomnosti lidí, zvířat a rostlin! Při dodržení bezpečnostních upozornění lze generátor ozonu využít bez problémů jak doma, tak ve firmě, v autě, na chatě atd.

Stáhněte si certifikát - Tyto prostory jsou pravidelně dezinfikovány ozónem
formát PDF
formát JPG

Stáhněte si samolepku - Dezinfikováno ozónem
formát PNG

certifikat dezinfikovano ozonem   badge dezinfikovano ozonem

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory ozonu
Produkce ozonu:: 10 000 mg/h
Výkon: 102 W
Časovač: do 120 min
Skříň: práškově lakovaná ocel
Filtr: ušlechtilá ocel